Wagner-Ewar

Lankaroskakori seinään tai lattialle, 72L, rst

Wagner-Ewar

Lankaroskakori seinään tai lattialle, 72L, rst

Wagner-Ewar lankaroskakori, WP150, 72L, seinään tai lattialle. Saatavissa kromattuna, harjattuna ruostumattomana teräksenä tai muovipinnoitettuna – Tamsale Oy

Tuotekoodi: WP150

72 litran lankaroskakori. Lankojen vahvuudet 2,5 ja 4 mm. Voidaan asentaa joko seinään tai lattialle. Seinäkiinnitystä varten on korin toiseksi ylimmällä lankarivillä kiinnityskohdat 2 ruuvia varten.

Saatavissa kromatulla, hiotulla teräs- tai muovipinnoitteisella langalla.

Tuotekoodit

WP 150 kromattu

WP 150-1 hiottu ruostumaton teräs

WP 150-2 muovipinta

Mitat

400 x 600 x 300 mm

Ominaisuudet

Tuotemerkki
Wagner-Ewar
Tuotekoodi
WP150
Väri
RAL Classic (haluttu väri), Rst hiottu tai harjattu, Rst kiillotettu
Materiaali
Ruostumaton teräs
Viimeistely
Hiottu tai harjattu, Kiillotettu, Maalattu
Muuta
Saatavissa mihin tahansa RAL Classic -väriin pulverimaalattuna. Kysy myös muita erikoispinnoitteita.
Tuotekategoria

Wagner-Ewarin referenssit sisältävät lentokenttiä, musiikkitaloja, suuria ja pieniä toimistoja sekä lukuisia muita julki-, liike- ja toimitilakohteita, joissa tuotteiden tulee kestää suurten käyttäjämäärien tuomaa jatkuvaa kulutusta sekä olla edustavia ulkoasultaan.

Wagner-Ewar tuotteet ovat vakiona saatavissa hiottuna, kiillotettuna ja RAL-standardi väreissä. Saksassa valmistettavien Wagner-Ewar -annostelijoiden ja roska-astioiden kulmat ovat korkealuokkaisesti täysin hitsattu ja hiottu, mikä tekee tuotteista tyylikkäät ja käyttäjäystävälliset.